Nasze produkty

Nasze produkty

Nasza oferta produktów dostępnych na rynkach całego świata umożliwia lekarzom osiągnięcie jeszcze większej skuteczności w leczeniu pacjentów za pomocą sprzętu przyłóżkowego w szpitalach, na salach operacyjnych, w oddziałach intensywnej terapii oraz w stacjach dializ. Wspólnie z naszymi partnerami poszukujemy nowych, zaawansowanych technicznie sposobów zapewnienia jeszcze lepszych wyników leczenia pacjentów, zapobiegania powikłaniom, zanim zaczną one zagrażać życiu, a także zwiększania dostępu do opieki, jednocześnie dążąc do obniżenia łącznych kosztów.

Informacje zawarte na tej stronie są przeznaczone tylko dla pracowników opieki zdrowotnej.

Kluczowe produkty

Zapraszamy do zapoznania się z listą kluczowych produktów dostępnych w Polsce.

HOMECHOICE CLARIA z platformą SHARESOURCE

HOMECHOICE CLARIA z platformą SHARESOURCE w leczeniu nerkozastępczym.

System HOMECHOICE CLARIA do ADO z platformą do zdalnego zarządzania terapią SHARESOURCE jest wyposażony w funkcje ułatwiające obsługę, które pomagają pacjentom ze schyłkową niewydolnością nerek w prowadzeniu terapii metodą dializy otrzewnowej w warunkach domowych, zapewniając im jednocześnie zdalne połączenie z personelem medycznym.

HOMECHOICE CLARIA do ADO z platformą do zdalnego zarządzania terapią SHARESOURCE jest dopuszczony do obrotu w wybranych krajach Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej.

Aby prowadzić leczenie z wykorzystaniem HOMECHOICE CLARIA w sposób bezpieczny i prawidłowy, należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

Matryca hemostatyczna FLOSEAL

Matryca hemostatyczna FLOSEAL do stosowania w zabiegach chirurgicznych

FLOSEAL jest środkiem hemostatycznym o sprawdzonym skutecznym działaniu w szerokim zakresie krwawień3 zawierającym opatentowaną kombinację dwóch niezależnych środków hemostatycznych4,5.

Matryca hemostatyczna FLOSEAL jest dostępna w wybranych krajach na całym świecie. 

Aby prowadzić leczenie z wykorzystaniem matrycy FLOSEAL w sposób bezpieczny i prawidłowy, należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

Dializator THERANOVA

Hemodializa rozszerzona z zastosowaniem dializatora THERANOVA w leczeniu nerkozastępczym.

HDx z zastosowaniem dializatora THERANOVA to nowa, pionierska terapia nerkozastępcza dla pacjentów ze schyłkową niewydolnością nerek. Dializator THERANOVA posiada innowacyjną błonę, która zapewnia leczenie metodą hemodializy rozszerzonej (HDx).

Hemodializa rozszerzona (HDx) z zastosowaniem dializatora THERANOVA jest dostępna w Kanadzie i wybranych krajach Europy, Ameryki Łacińskiej i Azji.

Aby prowadzić leczenie z wykorzystaniem dializatora THERANOVA w sposób bezpieczny i prawidłowy, należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

NUMETA G13E - triple-chamber ready-to-use parenteral intravenous nutrition

Produkt NUMETA G13%E PRETERM* do opieki żywieniowej

NUMETA G13%E Preterm 300 ml to jedyny trzykomorowy gotowy do użycia system żywienia pozajelitowego (dożylnego) przeznaczony do leczenia noworodków przedwcześnie urodzonych (przed 37. tygodniem ciąży), znajdujących się w grupie wysokiego ryzyka infekcji i niedożywienia1 w pierwszych godzinach i dniach życia2.

Produkt NUMETA G13%E Preterm jest dostępny w wybranych krajach w Europie.       

Grafika (miniatura) preparatu do żywienia pozajelitowego OLIMEL 7,6%

Asortyment produktów do opieki żywieniowej OLIMEL**

Asortyment produktów z serii OLIMEL składa się z sześciu wyjątkowych formulacji odżywczych do żywienia pozajelitowego (dożylnego) na bazie oliwy z oliwek opracowanych z myślą o zaspokojeniu indywidualnego zapotrzebowania umiarkowanie lub ciężko chorych pacjentów na białko i energię.

Produkty z serii OLIMEL są dostępne w wybranych krajach na całym świecie.

PRISMAFLEX System - Continuous renal replacement therapy for critically ill patients with acute kidney injury (AKI)

System PRISMAFLEX

Innowacyjny system PRISMAFLEX wspomaga powrót do zdrowia pacjentów w stanie krytycznym z ostrym uszkodzeniem nerek (AKI). Jest to elastyczny system, który spełnia wymagania wielu terapii, tworząc wszechstronną platformę, którą można dostosować do konkretnych potrzeb pacjenta.

System PRISMAFLEX jest dostępny w wybranych krajach na całym świecie.

Aby prowadzić leczenie z wykorzystaniem systemu PRISMAFLEX w sposób bezpieczny i prawidłowy, należy zapoznać się z instrukcją obsługi

TISSEEL [fibrynowy klej tkankowy]

TISSEEL*** [roztwory do sporządzenia kleju do tkanek]

TISSEEL to fibrynowy klej tkankowy o udowodnionym bezpieczeństwie i skuteczności, stosowany od wielu lat przez chirurgów jako leczenie wspomagające dla poprawienia hemostazy.

TISSEEL [roztwory do sporządzenia kleju do tkanek] jest dostępny w wybranych krajach na całym świecie.

Prismax Helios large tile

System PRISMAX

System PRISMAX został zaprojektowany, aby zapewnić zindywidualizowane i skuteczne leczenie pacjentów w stanie krytycznym na oddziale intensywnej terapii poprzez prowadzenie ciągłej terapii nerkozastępczej (CRRT, ang. continuous renal replacement therapy) i terapii wspierających inne narządy.

Aby prowadzić leczenie z wykorzystaniem systemu PRISMAX w sposób bezpieczny i prawidłowy, należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

oXiris Prismaflex large tile

Zestaw OXIRIS do oczyszczania krwi

Nasz zestaw do oczyszczania krwi oXiris to jedyny zestaw do ciągłego leczenia nerkozastępczego CRRT 3 w 1 do oczyszczania krwi w sepsie, który upraszcza wiele wyzwań związanych z opieką nad pacjentami w stanie krytycznym.

Aby prowadzić leczenie z wykorzystaniem zestawu OXIRIS w sposób bezpieczny i prawidłowy, należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

Powiązane nagłówki