Opieka nefrologiczna

Opieka nefrologiczna

Przewlekła choroba nerek (PChN) przypomina ciągłą podróż. Wiemy, że każda podróż jest niepowtarzalna. Dlatego jako firma Baxter towarzyszymy pacjentom na każdym kroku, dostarczając rozwiązania pozwalające zachować odpowiednią równowagę między potrzebami związanymi ze stylem życia a wysokimi standardami opieki medycznej.

Pacjenci, u których zdiagnozowano przewlekłą chorobę nerek lub schyłkową niewydolność nerek mogą mieć wrażenie, że stoją w obliczu radykalnej zmiany. Trzeba dokładnie poznać charakter choroby i podjąć trudne decyzje dotyczące opcji leczenia.

Wiemy, jak ogromnych zmian w życiu może wymagać skuteczne leczenie nerkozastępcze dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wiemy też, że celem terapii jest poprawa samopoczucia i dalsze prowadzenie aktywnego trybu życia, w którym możliwa jest praca, podróżowanie i realizacja życiowych planów. Dlatego wspieramy naszych pacjentów oraz pracowników ochrony zdrowia w stosowaniu kompleksowych opcji leczenia zapewniających najwyższy standard opieki, a zarazem czyniących leczenie łatwieszym leczenie dla pacjentów i ich najbliższych.

Jako firma Baxter już od ponad 60 lat wspieramy pacjentów w ich podróży przez leczenie nerkozastępcze, dostarczając innowacyjnych terapii. Opracowaliśmy pionierskie rozwiązania do dializy domowej (dializy otrzewnowej) i w stacjach dializ (hemodializy), a nasza misja jeszcze nie dobiegła końca. Naszą misją jest pomaganie pacjentom w uzyskiwaniu najlepszych rezultatów przez uproszczoną opiekę.

Didi - Peritoneal Dialysis Patient

Korzystam z systemu dializy domowej, który prowadzi mnie po kolejnych etapach leczenia za pomocą wskazówek głosowych — jak znajomy, który jest tuż przy mnie. Najbardziej podoba mi się funkcja zdalnej łączności bo wiem, że moja pielęgniarka może sprawdzić postęp leczenia i zadzwonić do mnie, gdyby coś poszło nie tak.

Didi, Pacjenci dializowani otrzewnowo

Healthcare professional and patients discussing treatments

Zdalne zarządzanie terapią

Zdalne zarządzanie terapią SHARESOURCE to dwukierunkowa, oparta na technologii chmury platforma, która znalazła powszechne zastosowanie w domowym leczeniu nerkozastępczym na całym świecie. Dzięki zdalnej opiece nad pacjentem przebywający w klinice zespół nefrologiczny może zdalnie monitorować terapię oraz zarządzać nią. Platforma ta umożliwia wprowadzanie zmian w terapii przepisanej przez lekarza w celu zoptymalizowania leczenia bez konieczności wizyty w klinice. Dzięki dodatkowej funkcji minotorowania możliwa jest szybsza reakcja w przypadku pytan dotyczących terapii. Platforma SHARESOURCE jest oferowana z naszym cyklerem HOMECHOICE CLARIA do automatycznej dializy otrzewnowej.

Przełomowe rozwiązania w globalnym leczeniu nerkozastępczym

Dostęp

Skupiamy się na przełomowych rozwiązaniach, które pomagają pokonać przeszkody w zapewnianiu odpowiedniej jakości opieki medycznej — od wczesnego stadium przewlekłej choroby nerek (PChN) po schyłkową niewydolność nerek (SNN) i dializę lub transplantację.

Jakość

Pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym pracownicy ochrony zdrowia mogą zapewnić najwyższe standardy opieki medycznej — zarówno w przypadku dializy domowej, jak i hemodializy.

Uproszczona opieka

Rozwijamy rewolucyjne i nowatorskie produkty, które upraszczając opiekę nad pacjentami dają większą swobodę wyboru miejsca i czasu dializy.  

na 10

osób na świecie ma przewlekłą chorobę nerek. Wczesne wykrycie może pomóc w zapobieganiu rozwojowi choroby nerek zanim doprowadzi ona do niewydolności nerek1