Nasza historia

Nasza historia

Firma Baxter codziennie wpływa na życie milionów ludzi na całym świecie. Nasze produkty i terapie można znaleźć w szpitalach i klinikach — w oddziałach ratunkowych, i intensywnej terapii, na salach operacyjnych i w aptekach. Wprowadzamy również przełomowe rozwiązania w zakresie domowej opieki nad pacjentami.

Od ponad 85 lat działamy na newralgicznym polu, gdzie innowacyjne rozwiązania ratujące i podtrzymujące życie spotykają się z codzienną praktyką lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów. Naszą misją jest oferowanie Pacjentom coraz lepszych technologii medycznych oraz pomoc w uzyskiwaniu jak najszerszego dostępu nowoczesnego leczenia.

Zobowiązanie do ratowania i podtrzymywania życia

Nasi globalni liderzy

Zespół naszych liderów wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby wyznaczać kierunki rozwoju, które odpowiedzą na największe wyzwania wspólczesnej medycyny i zapewnią lepszą, szybszą i efektywną kosztowo opiekę jak największej liczbie pacjentów.

Ład korporacyjny

Naszym zobowiązaniem jest stosowanie najwyższych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności w każdym obszarze naszej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim naszym pracownikom inspirujące i przyjazne środowisko pracy.

Siła napędowa innowacyjności

Dbanie o kulturę sprzyjającą innowacji ma newralgiczne znaczenie dla naszej misji ratowania i podtrzymywania życia. Współpracujemy z najlepszymi na świecie instytucjami, lekarzami i naukowcami, poszukując nieustannie skuteczniejszych i jeszcze bardziej inteligentnych sposobów rozwiązywania największych wyzwań stojących przed współczesną medycyną.

Odpowiedzialność naszego przedsiębiorstwa

Naszym zobowiązaniem jest prowadzenie działalności we właściwy sposób, dbając w każdym jej aspekcie o dobro naszych pracowników, społeczności, klientów i pacjentów.

Nasza historia

Od ponad 85 lat jesteśmy pionierami postępu i innowacji, które zrewolucjonizowały opiekę medyczną. Od wprowadzonych po raz pierwszy, komercyjnie produkowanych płynów infuzyjnych - po wiodące innowacje w obszarze intensywnej terapii, żywienia, opieki nefrologicznej i chirurgicznej — naszą obietnicą jest tworzenie najnowocześniejszych rozwiązań terapeutycznych, które stale poprawiają skuteczność i jakość opieki nad pacjentem.

Globalna akceptacja i różnorodność

Kultura różnorodności i otwartości w naszej firmie oznacza budowanie i rozwój interdyscyplinarnych zespołów osiągających świetne wyniki dzięki zaangażowaniu i innowacyjności. Budujemy kulturę atrakcyjną i motywującą dla wszystkich, którzy poszukują różnorodności i włączania po to, aby spełnić oczekiwania i potrzeby naszych pracowników, klientów, dostawców, pacjentów i świadczeniodawców na całym świecie.

Awards and Recognition image

Wyróżnienia i wyrazy uznania

Jesteśmy dumni z uznania, jakim cieszymy się wśród wielu globalnych, krajowych i lokalnych organizacji oraz publikacji branżowych na całym świecie. Firma Baxter zyskała miano preferowanego pracodawcy oraz doceniono jej działania w zakresie zapewniania zróżnicowanego miejsca pracy oraz prowadzenia zrównoważonej i odpowiedzialnej społecznie działalności.