Opieka szpitalna

Opieka szpitalna

Od apteki do łóżka pacjenta - pomagamy zmaksymalizować bezpieczeństwo, usprawnić procesy i zwiększyć efektywność kosztową w całym szpitalu.

Rozumiemy wyzwania współczesnej opieki zdrowotnej i koncentrację na dostarczaniu najwyższych standardów opieki dla rosnącej populacji pacjentów, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa, wydajności i opłacalności każdego z oddziałów szpitala.

Jako lider w przygotowaniu i dostarczaniu leków dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać innowacje ukierunkowane na pacjenta, mające na celu zagwarantowanie dostępu do właściwego produktu we właściwym czasie, przy jednoczesnym ograniczeniu możliwości wystąpienia błędów. W ważnych momentach nasze rozwiązania dożylne, gotowe leki, technologie stosowane w farmacji i infuzji znajdują zastosowanie w szpitalach i klinikach na całym świecie.

Przełomowe rozwiązania w globalnej opiece szpitalnej

Dostępność

Współpracujemy z wieloma szpitalami i klinikami, a także organizacjami zajmującymi się udzielaniem pomocy ofiarom katastrof, aby zapewnić dostępność niezbędnych leków w odpowiednim miejscu i czasie.

Jakość

Nasze gotowe leki i roztwory przygotowujemy z wykorzystaniem precyzyjnych procesów produkcyjnych, a nasze technologie przeznaczone do aptek umożliwiają bezpieczne przygotowanie niestandardowych receptur — wszystko to pomaga zapewnić odpowiednią jakość leczenia.

Bezpieczeństwo

Nasze inteligentne systemy infuzyjne i gotowe roztwory zostały zaprojektowane z myślą o prostym i intuicyjnym użyciu, pomagając zmniejszyć ryzyko błędów i infekcji.

 

 

Powiązane nagłówki