Kariera

Kariera

Twoja kariera ma dla nas znaczenie

Zobowiązujemy się do zapewniania atrakcyjnego i satysfakcjonującego środowiska zawodowego, w którym nasi pracownicy mogą z pasją realizować naszą misję ratowania i podtrzymywania życia.

Wspieramy zróżnicowaną i pełną tolerancji kulturę organizacyjną, w której zachęcamy pracowników do nauki, rozwoju i innowacji, jednocześnie zmieniając życie milionów ludzi na całym świecie.
Czerpiąc inspirację z naszej misji, nieustannie zmieniamy oblicze medycyny przełomowymi rozwiązaniami w zakresie podstawowych produktów. W ten sposób zwiększamy dostęp do opieki medycznej, poprawiamy jej jakość i dbamy o zadowolenie pacjentów oraz świadczeniodawców.
Nasze zespoły składają się z utalentowanych i zmotywowanych specjalistów o szerokich umiejętnościach i gruntownym wykształceniu. Należą do nich między innymi naukowcy, specjaliści w dziedzinie produkcji, projektowania i technologii, prawa, marketingu i sprzedaży.

jobs.baxter.com

Scientist in a lab

Kariera, która wpływa na życie innych

Nasza kultura organizacyjna sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Zachęcamy pracowników do zdobywania wiedzy i tworzenia innowacyjnych rozwiązań, jednocześnie zmieniając życie milionów ludzi na całym świecie.  Dowiedz się więcej o ścieżkach kariery w Baxter, odkrywaj obszary zatrudnienia, które najlepiej odpowiadają Twoim celom i wiedzy.

High Performing Teams

Zespół osiągający wysokie wyniki

Zespoły firmy Baxter składają się z utalentowanych i zmotywowanych specjalistów o szerokich umiejętnościach i gruntownym wykształceniu. Należą do nich między innymi naukowcy, specjaliści w dziedzinie produkcji, projektowania i technologii, prawa, marketingu i sprzedaży.

Talent i zaangażowanie

Angażowanie pracowników i inspiracja do rozwoju naszej firmy

Zróżnicowana siła robocza

Baxter wierzy, że różnorodne i niejednolite miejsce pracy może napędzać innowacyjność, tworzyć oparte na zaufaniu relacje partnerskie i przyczyniać się do sukcesu oraz zrównoważonego rozwoju firmy. Ta koncepcja tworzy podstawy globalnej strategii akceptacji Baxter — zobowiązanie do zatrudniania i utrzymywania zróżnicowanej siły roboczej oraz akceptacji w naszych interakcjach ze wszystkimi interesariuszami.

Rozwój kariery

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, oferując kompleksowe programy rozwoju kompetencji przywódczych, które napędzają innowacje zorientowane na pacjentów. Nasze podejście do rozwijania kariery oparte jest na filozofii rozwoju, która podkreśla, że profesjonalna ewolucja zachodzi poprzez połączenie doświadczenia zawodowego, relacji i szkoleń. Jest również wspólną odpowiedzialnością przełożonych i pracowników.

Świadczenia

Stworzenie najlepszych miejsc pracy jest niezwykle ważną częścią wizji firmy Baxter. Realizując to zobowiązanie, zapewniamy naszym pracownikom godziwe wynagrodzenie i świadczenia. Nasza globalna polityka w zakresie wynagrodzeń zakłada oferowanie konkurencyjnych płac oraz dodatkowych profitów za indywidualne osiągnięcia oraz działania na rzecz rozwoju firmy.

Kultura innowacji

Nasza kultura innowacji sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Zachęcamy naszych pracowników do rozwoju połączonego z poszukiwaniem znamiennych innowacji, które zmienią życie milionów pacjentów na całym świecie.

Powiązane nagłówki