Partnerzy i dostawcy

Partnerzy i dostawcy

Współpraca z firmą Baxter.

Współpracujemy z partnerami i dostawcami nad innowacyjnymi produktami i terapiami dla pacjentów i świadczeniodawców usług zdrowotnych na całym świecie, które ratują i podtrzymują życie.

Zobowiązujemy się do nieustannego poszukiwania nowych sposobów optymalizacji oddziaływania naszej firmy na środowisko oraz promowania różnorodności dostawców, a jednocześnie motywujemy do opracowania innowacji wychodzących naprzeciw niespełnionym potrzebom pacjentów w zakresie opieki zdrowotnej zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Dostawcy firmy Baxter

Współpracujemy z naszą różnorodną bazą dostawców, aby zidentyfikować możliwości poprawy efektywności środowiskowej i promowania praw człowieka. Skorzystaj z poniższego łącza, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach i standardach, a w przypadku naszych obecnych dostawców - użyj poniższego łącza, aby uzyskać dostęp do naszych wymagań dotyczących powiadomienia o zmianie dostawcy.

Nowi dostawcy

Przy wyborze i ocenie naszych dostawców bierzemy pod uwagę cenę, jakość, kryteria środowiskowe i inne czynniki. Robimy to z zamiarem opracowywania planów zrównoważonego rozwoju i budowania solidnych partnerstw we wszystkich obszarach naszego łańcucha dostaw.

Handel elektroniczny

Automatyzacja transakcji biznesowych może pomóc w uzyskaniu oszczędności, wydajności i dokładności w całym cyklu przychodów. Obsługujemy elektroniczną wymianę danych (EDI), handel internetowy i Global Healthcare Exchange (GHX).

Warunki sprzedaży