Żywienie kliniczne

Żywienie kliniczne

Opcje żywienia klinicznego wysokiej jakości, dostarczanego w sposób bezpieczny i precyzyjny.

Prawidłowe żywienie kliniczne może mieć niezwykle istotne znaczenie dla powracającego do zdrowia pacjenta, który chce zapobiec pogorszeniu stanu zdrowia. Od ponad 70 lat pomagamy pracownikom służby zdrowia w leczeniu pacjentów o rozmaitych potrzebach żywieniowych, wprowadzając pierwsze płynne proteiny w postaci aminokwasów. Obecnie oferujemy kompleksowy asortyment produktów przeznaczonych do intensywnej oraz długotrwałej opieki nad pacjentami, którzy nie mogą przyjmować odpowiednich składników odżywczych drogą doustną lub dojelitową bądź wymagają żywienia suplementacyjnego.

Nasza oferta produktów dostępnych na całym świecie obejmuje gotowe do użycia zmieszane produkty do żywienia pozajelitowego, dostępne w wielu zbilansowanych odżywczo formulacjach zawierających aminokwasy (białka), glukozę (węglowodany), emulsje tłuszczowe (lipidy), do podawania dożylnego oraz elektrolity, a także witaminy i pierwiastki śladowe. W przypadku pacjentów o bardziej złożonych i indywidualnych potrzebach żywieniowych oferujemy również technologię przygotowania spersonalizowanych mieszanin będących odpowiedzią na ich potrzeby żywieniowe. Takie rozwiązanie pozwala zapewnić dostępność opcji umożliwiających opracowanie terapii opartej na zbilansowanym odżywczo żywieniu pozajelitowym, która spełnia potrzeby pacjentów.

Przełomowe rozwiązania w opiece żywieniowej na całym świecie

Dostęp

Oferujemy spójny asortyment innowacyjnych i dostępnych produktów oraz usług przeznaczonych dla pacjentów wymagających różnych form opieki — od przedwcześnie urodzonych noworodków po pacjentów onkologicznych i osoby przewlekle chore — a także do stosowania w różnych warunkach świadczenia opieki zdrowotnej, takich jak szpitale, OIT, zakłady opiekuńczo-lecznicze, kliniki oraz domy pacjentów.

Jakość

Produkty oferowane przez naszą firmę zawierają wiele podstawowych składników niezbędnych do przygotowania dobrze zbilansowanych formulacji stosowanych w żywieniu klinicznym: białka, węglowodany, tłuszcze, elektrolity, pierwiastki śladowe i witaminy.

 

Bezpieczeństwo

Badania dowodzą, że gotowe do użycia roztwory mogą przyczyniać się do minimalizacji potencjalnego ryzyka błędów związanych z lekami oraz powiązanych infekcji1, a dodatkowo upraszczają proces przygotowania. Ponadto nasze wiodące technologie farmaceutyczne umożliwiają przygotowanie preparatów o niestandardowym składzie z zachowaniem spójnej jakości i bezpieczeństwa.

Premature baby in mother's arms

NUMETA jest jedynym workiem trójkomorowym stosowanym do żywienia dożylnego, przeznaczonym dla przedwcześnie urodzonych noworodków i pacjentów pediatrycznych.

Produkt NUMETA G13%E Preterm* jest dostępny na wybranych rynkach Europy.

NUMETA G13%E Preterm to jedyny gotowy do użycia produkt żywieniowy, który już teraz pozwala spełnić wyjątkowe potrzeby żywieniowe przedwcześnie urodzonych noworodków. Skład produktu NUMETA G13%E Preterm jest zgodny z wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci (ESPGHAN) oraz Europejskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego i Metabolizmu (ESPEN) i spełnia potrzeby żywieniowe noworodków. NUMETA jest produktem firmy Baxter typu RTU (ang. ready-to-use, czyli gotowy do użycia), który upraszcza przygotowanie i pomaga zminimalizować potencjalne ryzyko infekcji i błędnego dawkowania dla pacjentów1, zapewniając właściwe zaopatrzenie w białko, węglowodany, tłuszcze i elektrolity. Dodatkowo dostępne są formulacje przeznaczone dla noworodków urodzonych w terminie, niemowląt, dzieci i młodzieży.

Grafika preparatu do żywienia pozajelitowego OLIMEL 7,6%

Asortyment produktów z serii OLIMEL**

Asortyment produktów z serii OLIMEL składa się z sześciu wyjątkowych formulacji odżywczych do żywienia pozajelitowego (dożylnego) na bazie oliwy z oliwek opracowanych z myślą o zaspokojeniu indywidualnego zapotrzebowania umiarkowanie lub ciężko chorych pacjentów na białko i energię.

Produkty z serii OLIMEL są dostępne w wybranych krajach na całym świecie.

Powiązane nagłówki