Pacjenci

Pacjenci

Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na szansę na życie godne, bez chorób i z wieloma możliwościami wyboru.

Obietnicą firmy Baxter jest zapewnienie jeszcze lepszych rezultatów dla pacjentów i ich najbliższych, a także pomaganie świadczeniodawcom usług zdrowotnych w sprostaniu zmieniającym się wyzwaniom w opiece nad pacjentami na całym świecie i wykorzystaniu związanych z tym możliwości.

Nasze specjalności

Intensywna terapia

Gdy liczy się każda sekunda, nasze terapie pomagają specjalistom z zakresu opieki zdrowotnej w prowadzeniu leczenia podtrzymującego życie, z którego korzystają pacjenci oraz ich najbliżsi.

Opieka szpitalna

Naszym celem jest zapewnienie wsparcia dla pacjentów oraz świadczeniodawców usług zdrowotnych w postaci skutecznych leków dożylnych oraz technologii infuzyjnych, które opracowano z myślą o bezpieczeństwie — od apteki po łóżka pacjentów.

Opieka żywieniowa

Gdy stan zdrowia uniemożliwia pacjentom przyjmowanie dostatecznej ilości pokarmu, dostarczamy ratujące życie rozwiązania przeznaczone do żywienia klinicznego, które wspomagają powrót do zdrowia i pomagają zapobiec jego pogorszeniu.

Opieka nefrologiczna

Przewlekła choroba nerek (PChN) przypomina ciągłą podróż. Wiemy, że każda podróż jest niepowtarzalna. Dlatego jako firma Baxter towarzyszymy pacjentom na każdym kroku, zapewniając rozwiązania spełniające ich potrzeby związane ze stylem życia.

Opieka chirurgiczna

Współpracujemy z zespołami chirurgicznymi na całym świecie, zapewniając rozwiązania, które pozwalają przeprowadzać skuteczne operacje w sposób pewny, precyzyjny i szybki.

Baxter Education Center

Baxter Education Center (BEC) to centrum szkoleniowe stworzone dla lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów oraz pacjentów, którego celem jest podnoszenie wiedzy i umiejętności w takich obszarach terapeutycznych jak: anestezjologia, ostre uszkodzenie nerek i przewlekła choroba nerek, płynoterapia, a także żywienie pozajelitowe.