Łączymy się, żeby ratować i podtrzymywać życie

Two physicians discussing

Hillrom jest teraz częścią Baxter

Baxter i Hillrom łączą siły, żeby sprostać wyzwaniom szybko zmieniającego się krajobrazu opieki zdrowotnej. Razem będziemy pracować nad poprawą wyników leczenia pacjentów, podniesieniem wydajności opieki i poszerzeniem dostępu do niej w szpitalu i w domu.

Informacje w związku z COVID-19 (koronawirusem)

Epidemia koronawirusa stanowi wyzwanie dla społeczności, organizacji pomocowych i służby zdrowia na całym świecie. Przedstawiamy najnowsze informacje (według stanu na 17 marca 2020 r.) dotyczące -działań  firmy Baxter ewcelu zapewnienia wsparcia dla szpitali, placówek służby zdrowia oraz pacjentów. Dowiedz się więcej>

 

Nasza Misja

Działamy na newralgicznym polu, gdzie innowacyjne rozwiązania ratujące i podtrzymujące życie spotykają się z codzienną praktyką lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów. Naszą misją jest oferowanie Pacjentom coraz lepszych technologii medycznych oraz pomoc w uzyskiwaniu jak najszerszego dostępu nowoczesnego leczenia. Dowiedz się więcej na temat obszarów, w których się specjalizujemy

Intensywna terapia

Innowacyjne terapie przeznaczone do postępowania w stanach zagrożenia życia, kiedy liczy się każda sekunda

Leczenie szpitalne

Zaawansowane systemy, leki i technologie infuzyjne, które pozwalają dostarczać pacjentom odpowiednie leczenie w sposób bezpieczny i skuteczny

Żywienie medyczne

Rozwiązania w zakresie żywienia pozajelitowego, które wspomagają proces leczenia pacjenta, wspierające rekonwalescencję i utrzymanie dobrego stanu zdrowia.

Leczenie nerkozastępcze

Dializa otrzewnowa i hemodializa, jako terapie nerkozastępcze dla pacjentów cierpiących na schyłkową niewydolność nerek.

Chirurgia

Rozwiązania z zakresu chirurgii i anestezjologii umożliwiające wykonywanie zabiegów z większą szybkością i precyzją, przy jednoczesnej minimalizacji powikłań

Nasze produkty

Portfel produktowy Baxter to najnowocześniejsze urządzenia, wyroby medyczne i leki, które umożliwiają skuteczniejsze leczenie pacjentów i efektywną pracę personelu na oddziałach szpitalnych, salach operacyjnych, oddziałach intensywnej terapii czy stacjhach dializ. Dowiedz się więcej.

Innowacyjne rozwiązania w leczeniu i opiece nad pacjentem

W działaniach kierujemy sie zawsze dobrem pacjenta, dlatego proponujemy spersonalizowane rozwiązania pomagające usprawniać opiekę medyczną. Nasze innowacje powstają w oparciu o doświadczenia i opinie naszych pacjentów i ich opiekunów, a także personelu medycznego oraz ekspertów ochrony zdrowia.

740
Press Release

Baxter Polska - Top Employer 2023

Firma Baxter Polska Sp. z o.o. została wyróżniona certyfikatem Top Employer Poland 2023 oraz Top Employer Europe 2023. W Baxter Polska dążymy do tego, aby być jak nalepszym miejscem pracy. Dowiedz się więcej
Thumbnail image of doctors discussing in a hospital setting
Działalność na rzecz społeczności

Informacje w związku z COVID-19 (koronawirusem)

Epidemia koronawirusa stanowi wyzwanie dla społeczności, organizacji pomocowych i służby zdrowia na całym świecie. Przedstawiamy najnowsze informacje (według stanu na 17 marca 2020 r.) dotyczące tego, jak firma Baxter reaguje na zaistniałą sytuację i zapewnienia wsparcie dla szpitali, placówek służby zdrowia oraz pacjentów. Dowiedz się więcej
Marcin na motocyklu
Historie pacjentów

Dzięki dializie otrzewnowej nie jesteś przywiązany do łóżka

Marcin jest kaskaderem od ponad 15 lat. Wcześniej trenował akrobatykę. Jest bardzo aktywny, wykonuje zawód wymagający sprawności fizycznej i dyspozycyjności. W związku z wykonywanym zawodem bardzo dużo podróżuje. „Nie widzę siebie w roli siedzącego za biurkiem od 8ej do 16ej” – mówi Marcin. Choroba Marcina zaczęła się nagle, kiedy jej się w ogóle nie spodziewał.

Dowiedz się więcej
Ania bawiąca się z psem
Historie pacjentów

Przejście z hemodializy na dializę otrzewnową to dobra zmiana dla tych, którzy chcą i mogą żyć aktywnie

Ania ma 31 lat. Zawodowo pracuje jako specjalistka do spraw HR, ale ma też swoje pasje i czas na ich realizację. Działa aktywnie w kooperatywie spożywczej i marzy o tym, aby zostać psim behawiorystą.

Dowiedz się więcej
Thumbnail image of Mikaela, parenteral nutrition patient
Historie pacjentów

Oczekując na dziecko, Mikaela niespodziewanie została pacjentką wymagającą żywienia pozajelitowego

Mikaela jest dyplomowaną pielęgniarką, żoną i matką z Lincoln w stanie Nebraska. Została pielęgniarką, ponieważ niezwykle interesowała ją medycyna i chciała służyć ważnemu celowi. Przyznaje, że lubi organizowanie i planowanie z wyprzedzeniem we wszystkich aspektach życia. Kiedy więc ona i jej mąż, Brandon Hellevang, zdecydowali się na dziecko, Mikaela była przekonana, że jest dobrze przygotowana.

Dowiedz się więcej

Wspieranie kultury opartej na innowacji

Naszą misję ratowania i podtrzymywania życia realizujemy na wiele sposobów od wielu lat. Stworzyliśmy szereg technologicznych innowacji, które poprawiły komfort życia pacjneta i skuteczność leczenia. Nieustająco prowadzimy badania naukowe i wdrażamy pionierskie rozwiązania, które kształtują przyszłość w opiece medycznej.

Baxter employees with Beaker in Lab
Healthcare worker caring for a woman in Mexico

Naszym zobowiązaniem jest ciągły rozwój innowacji, dążenie do najwyższych standardów odpowiedzialności korporacyjnej oraz kształtowanie miejsca pracy opartego na różnorodności i otwartości.

O nas

 

Nagłówki