Opieka chirurgiczna

Opieka chirurgiczna

Współpracujemy z zespołami chirurgicznymi na całym świecie, pomagając im sprostać wyzwaniom chirurgicznym w sposób pewny, precyzyjny i szybki.   

Gdy zabieg operacyjny jest konieczny, najważniejsze są dwie kwestie: jego powodzenie oraz minimalne powikłania. Angażując się w zapewnienie odpowiednich rezultatów leczenia pacjentów poddawanych zabiegom chirurgicznym, skupiamy się na wspieraniu zespołu lekarzy innowacjami, które pomagają zminimalizować powikłania spowodowane krwawieniem podczas zabiegu jak i w okresie pooperacyjnym.

Nasze wiodące produkty z zakresu chirurgii znajdują zastosowanie w wielu procedurach chirurgicznych, niezawodnie pomagając chirurgom podczas operacjipoprzez hamowanie krwawienia, uszczelnianie przecieków i mocowanie tkanek w chirurgii rekonstrukcyjnej, a także w zabiegach mikrochirurgii jak również anestezjologom podczas podawania wiodących produktów do znieczuleniawziewnego.

Doctors in surgery room working

Rewolucyjne rozwiązania w chirurgii dzięki środkom hemostatycznym

Wypływ pewnej ilości krwi jest zjawiskiem normalnym podczas zabiegu chirurgicznego, ale zbyt obfite krwawienie może doprowadzić do poważnych powikłań. Konwencjonalne metody kontrolowania krwawienia — takie jak szwy czy diatermia — mogą się okazać nieskuteczne lub niemożliwe do zastosowania w niektórych zabiegach. W takich przypadkach chirurg może wybrać środki hemostatyczne lub uszczelniające, które pomogą powstrzymać krwawienie. Jako wiodący producent wyrobów hemostatycznych zobowiązujemy się do dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które pomagają chirurgom pracować jeszcze szybciej i skuteczniej.

Zaawansowane rozwiązania w opiece chirurgicznej

Dostęp

Produkty firmy Baxter zyskały miano niezawodnych na oddziałach chirurgicznych w niemal 60 krajach.

Jakość

Chirurdzy zdają się na jakość naszych produktów, dążąc do uzyskania jeszcze lepszych rezultatów leczenia.

Bezpieczeństwo

Produkty firmy Baxter pomagają chirurgom minimalizować powikłania śród- i pooperacyjne.