Baxter został uhonorowany tytułem jednej ze 100 najlepszych korporacji

100 Best Corporate Citizen LogoFirma Baxter jest jednym z laureatów tegorocznej edycji plebiscytu 100 najlepszych korporacji zorganizowanego przez magazyn Corporate Responsibility Magazine. Dołączenie do tego grona to dla nas zaszczyt.

Odpowiedzialna postawa obywatelska jest nierozłącznie związana z naszą kluczową misją ratowania i podtrzymywania życia. Zależy nam na dobrobycie pacjentów, społeczności i interesariuszy, a to wymaga odpowiedzialnych praktyk, które sprzyjają budowaniu trwałych wartości dla społeczeństwa, środowiska i gospodarki. Niezależnie czy koncentrujemy się na zwiększaniu dostępu do opieki wysokiej jakości, minimalizacji szkód dla środwiska, czy też na wolontariacie w lokalnych organizacjach non-profit, naszym celem jest wprowadzanie znaczących zmian dzięki naszej działalność operacyjnej i działaniom z pozycji lidera w opiece medycznej.

Wyrazy uznania należą się 47 000 naszych pracowników na całym świecie, których nieustannie inspirujemy do działania i sięgania jeszcze dalej w imie wszystkich naszych interesariuszy. To dzięki ich oddaniu możemy codziennie realizować naszą misję.

— mówi Joe Almeida, Chairman and CEO