Wsparcie dla tych, korzy ucierpieli w wyniku ostatnich huraganów i trzęsień ziemi w Meksyku

Misja firmy Baxter polegająca na ratowaniu i podtrzymywaniu życia wzywa nas, abyśmy pomagali w czasie kryzysu.

Jednoczymy się ze wszystkimi, którzy ucierpieli w wyniku ostatnich huraganów, jakie nawiedziły Portoryko, Wyspy Karaibskie, Stany Zjednoczone, oraz trzęsień ziemi w Meksyku, a także oferujemy nasze wsparcie.

Czekając na kolejne informacje dotyczące całkowitej wartości zniszczeń spowodowanych przez huragan Maria w Portoryko i na Wyspach Karaibskich oraz obserwując wysiłki w kierunku przywrócenia stanu sprzed trzęsienia ziemi w mieście Meksyk, wciąż myślimy o tych, którzy ponieśli straty. Przed ostatnimi huraganami wdrożyliśmy plan na wypadek huraganu obejmujący działania, jakie podejmujemy przed, w trakcie i po przejściu huraganu. Najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych pracowników, ich rodzin i społeczności - koncentrujemy się na zapewnieniu, że pacjenci mają nieprzerwany dostęp do niezbędnego leczenia. Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które jako pierwsze odpowiedziały na nasze wezwanie do zapewnienia wsparcia społeczności w zmaganiach z niszczycielskimi skutkami tych katastrof, oraz do naszych pracowników, którzy pracują, aby pomagać naszym pacjentom przetrwać ten trudny czas.

Fundacja Baxter International Foundation przekazała naszym partnerom zajmującym się udzielaniem pomocy humanitarnej, jak amerykański Czerwony Krzyż, Americares czy Direct Relief, środki finansowe, aby pomóc im reagować na potrzeby związane z przywróceniem poprzedniego stanu. Fundacja ponadto przekazuje dotacje pracowników na zapomogi.

Firma Baxter współpracuje także z takimi partnerami, jak Americares czy Direct Relief, aby produkty firmy były dostępne jako pierwsze w czasie katastrofy, i odpowiada jednocześnie na bieżące potrzeby humanitarne.

Przeczytaj więcej o zaangażowaniu firmy Baxter w zakresie Dotacji produktów i odpowiedzialności korporacyjnej.