Centrum Dystrybucji

Centrum Dystrybucji Błonie - Hurtownia Farmaceutyczna / Magazyn Końcowy Wytwarzania

Baxter Magazyn Błonie – z tego magazynu dostarczamy do szpitali, hurtowni i pacjentów w Polsce i za granicą: produkty lecznicze, wyroby medyczne i oprzyrządowanie

 

W trosce o jakość oraz chcąc sprostać najwyższym normom stawianym magazynowaniu produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych (GDP/GMP) zdecydowaliśmy się na prowadzenie własnego magazynu, nie korzystamy z podwykonawców. Wielkość magazynu to: 13.400 miejsc paletowych rozmieszczonych na 8,500 metrach2. Na rok 2014 planowane jest rozszerzenie o kolejne 4000 m2 . W pełni monitorowane sterowanie temperaturą, jak również wyposażenie w lodówki i zamrażarki, umożliwia składowanie produktów leczniczych w:

  • temperaturze pokojowej 15-25 °C,
  • temperaturach 2-8 °C
  • temperaturze poniżej -20°C.

 


Położenie magazynu w centralnej Polsce – Błonie, blisko przecięcia głównych szlaków komunikacyjnych pozwala nam na szybkie dotarcie do klienta, w kazdym zakątku Polski. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów dostosowujemy środki transportu i rodzaj dystrybucji uwzgledniając specyfike każdego klienta. Nasi podwykonawcy to firmy zwalidowane i zweryfikowane, utrzymujace najwyższe standardy jakosciowe Baxter.
Z Błonia realizujemy również eksporty do krajów naszego regionu (UE i nie należacych do UE).
Prawidłowe funckjonowanie magazynu jest możliwe dzięki doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadrze.

Nasz magazyn zlokalizowany jest pod adresem:
os. Pass 21
Budynek C
05-870 Błonie